Телефон для связи: (044) 229 58 29 График работы: пн-пт: 09:00 – 18:00 перерыв: 13.00 - 14.00 выходные: сб-вс

Про нас

Фінансовий оператор ПлатиПізніше™ – спеціалізована компанія-провайдер технології фінансування для продавців та покупців товарів та послуг з використанням технології Vendor Finance та клієнтського сервісу по моделі Preferred Account.

Послуга ПлатиПізніше™- це спеціалізованое рішення для збільшення продажів. Фінансовий оператор здійснює фінансування угод, забезпечує маркетингову та технологічну підтримку функціонування послуги, а також аналіз ризиків, моніторинг та супровід угод з покупцями.

Колектив Оператора – дружня та професійна команда спеціалістів, яка працює згідно високих стандартів ведення бізнесу. Ми допомогаєм нашим партнерам продавати та заробляти більше, а покупцям – отримувати бажані товари та послуги. В даний момент послуга "ПлатиПізніше" надається більшістю найбільших туристичних компаній України та більш ніж 700 інтернет-магазинами та роздрібними продавцями.

Послуга ПлатиПізніше™ для покупців – це:

  • короткий строк розстрочки – від 2 до 10 місяців - найбільш оптимальні пропозиції. Виплативши вартість товару чи послуги, покупець знову повертається за новими покупками;
  • максимально прозорі умови - загальна сума покупки просто змінюється в залежності від строку розстрочки та ділиться на відповідну кількість місячних платежів;
  • рівні місячні платежи, а також ніяких щомісячних процентів і комісій, додаткових чи прихованих платежів та страхівок;
  • документи, які оформлені в стилістиці продавця, що підвищує лояльність до його бренду;
  • зручна можливість здійснювати платежі в будь-якому банку, через платіжні термінали чи картою у кабінеті на сайті.